Adakavo socialinių paslaugų namai

Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakavo socialinių paslaugų namai - Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakave vyko „Muzikinė Kaukė“ 2018 m.

2019-01-07

Ilgai ir nekantriai lauktos šventės pagaliau atėjo! Šiais metais jos padovanojo įspūdingų pasirodymų kupiną šou, kurio metu pasirodė įvairus ir ryškus būrys garsenybių.

Gruodžio 27-ą dieną Adakavo socialinės paslaugų namų scenoje pasirodė: linksmieji Patruliai su daina „Daug daug “, energingieji Žemaitukai „Rinkis mane“, elegantiškieji  Kučinskas ir Paltinienė „Taip turi būti“, jaunatviškieji Žygis ir Gabija „Vėl Kalėdos“, energingieji Džimba ir Alicija „Besmegeniai“, MG international „Juoda orchidėja“, žavingoji Jolantėle „Vėjas man plaukus suvėlė“, šlagerių karalienė Katunskytė su daina „Balta lelija“, žavingosios Katažina ir Irūna „Švęsim Kalėdas kartu“.

Visos šventės metu širdis džiugino Senelis Šaltis, kuris įstaigos darbuotojų vaikučius apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Taip pat gražioje šventėje dalyvavo ir grupinio gyvenimo namų gyventojai. Visi šventės dalyviai buvo linksmai nusiteikę ir linksminosi iš širdies: dainavo ir šoko.  Metus užbaigėme nuotaikingai, todėl tikimės, kad ir ateinantys metai bus puikūs.

 

Soc. darbuotoja užimtumui Simona Paulauskaitė

Kategorija: Naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas