Adakavo socialinių paslaugų namai

Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakavo socialinių paslaugų namai - Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Lietuvos 100-mečio atkūrimo šventė Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padalinyje

2018-02-26
„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.

2018 metais visoje  Lietuvoje buvo minimos Vasario 16-osios — Lietuvos valstybės atkūrimo akto šimtosios metinės. Amžius praėjo nuo tos dienos, kai Vilniuje dvidešimt Tarybos narių pasirašė Lietuvos nepriklausomybės akto tekstą.

Šiandien Vasario –  16 – tautos ir valstybės simbolis, valstybingumo ženklas. Ji yra ir privalo būti visų valstybės žmonių, visų piliečių vienybės, susitaikymo ir tolerancijos diena. Tik tokia ji šviečia kaip kelrodė žvaigždė. Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją.

Vasario 16 – oji tarytum suima savyje išorinę atributiką – vėliavas, herbus, šventinius paminėjimus, ir, svarbiausia, vidinį, dvasinį kiekvieno žmogaus nusistatymą. Minėdami Lietuvos šimtmečio atkūrimo šventę norime padėkoti visiems kurie prisidėjo prie šios labai lemtingos kiekvienam iš mūsų šventės. Švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi. Džiugu, kad prie šios svarbios, pasididžiavimo vertos minėtos datos prisidėjo visa mūsų Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padalinio bendruomenė.

Ypatingai norime padėkoti Tauragės moksleivių kūrybos centro modernaus folkloro  studijai „Gervės“, kuriai vadovauja mokytoja Alina Dambrauskienė. Klausydami kolektyvo atliekamų dainų niekas neliko abejingas: lingavo, plojo, o buvo kas ir ašarą nubraukė…Visi, tarsi, kažkur išplaukė, pabuvo nuostabiame ir labai jautriame koncerte.

Socialinė darbuotoja Ligita Tamošiūnienė

Kategorija: Naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas