Adakavo socialinių paslaugų namai

Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakavo socialinių paslaugų namai - Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų belaukiant

2020-01-14

…praūžė, prabėgo gražiausios metų šventės… Jos Adakavo socialinių paslaugų namuose prasidėjo ruošiantis šventėms: puošiant eglutes, gyvenamąsias patalpas, įžiebiant eglutę. Šiemet, tęsiant tradiciją, buvo paskelbtas  gražiausio netradicinio Kalėdų vainiko konkursas. Visos grupės, visi įstaigos padaliniai kūrė vainikėlius, į kuriuos įdėjo visą savo fantaziją bei išradingumą.

Kaip ir kasmet, Adakavo socialinių paslaugų gyventojai sėdo prie gausaus ir gražaus Kūčių stalo. Kūčių vakarienės metu visi meldėsi, laužė ir dalinosi plotkelėmis. Parapijos klebonas aplankė ligonius, palaimino Kūčių stalą.

Socialiniai darbuotojai, kartu su socialinių paslaugų namų gyventojais paruošė ir visiems parodė inscenizaciją „Vienas namuose“.  Nuotaikinguose pasirodymuose dalyvavo ne tik gyventojai, bet ir soc. darbuotojų padėjėjos bei socialiniai darbuotojai. Įstaigos gyventojus bei darbuotojų vaikučius aplankė tikras Kalėdų senelis, kuris linksmino visus nuotaikinga programėle ir apdovanojo dovanomis. Nepamiršo aplankyti ir slaugomų gyventojų jų kambariuose, įnešdamas šventinę nuotaiką.

Vyr. soc. darbuotoja Lina Rimkienė

Kategorija: Naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas