Adakavo socialinių paslaugų namai

Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakavo socialinių paslaugų namai - Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padalinio ekskursija į Naisius

2018-08-23
Š. m. rugpjūčio 20d. Adakavo socialinės globos namų Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padalinys vyko į Naisius. Čia aplankėme Naisių žemės istorijos muziejų, Baltų dievų skulptūrų muziejų, Inkilų, Baltų žolynų muziejus. Taip pat pamatėme Baltų areną, Karališkų žalčių šeimyną, Laimės ežerą su meilės sala (angelų – triušių sala). Visiems buvo labai įdomu klausytis gidės pasakojimo. Įgavome daug naujų žinių.

Nemažą įspūdį paliko didžiulis 16 m aukščio supiltas piliakalnis, pavadintas Baltų arena. Visi norintys apsikabino įvairius Baltų dievus, sėmėsi jėgų, sveikatos, meilės, tylėdami suko ratus, kad išsipildytų sugalvoti norai. O kadangi oras buvo puikus, tai nepristigo nei nuotaikos, nei gerų emocijų. O kokios emocijos sklido iš žemaitukų žirgyno, kuriame  veisliniai žirgai tiesė kaklus pro aptvarus ir laukė dėmesio!

Na, o grįždami dar užsukome į Kryžių kalną. Kryžių kalnas – unikali sakralinė vieta, nepakartojama ir vienintelė savo dydžiu ir istorija. Čia visi norintys pasisėmė ramybės, dvasingumo, galėjo palikti savo kryžius su maldomis, malonės prašymais ir padėkomis.

Labai nuoširdžiai norime padėkoti Naisių komandai už tokią puikią galimybę iš arti pamatyti unikalią vietą – Naisių kaimą. Iš jo išsivežėme  svarbiausias vertybes – tautiškumą, meilę savo krašto istorijai bei gamtai.

Socialinė darbuotoja Ligita Tamošiūnienė

Kategorija: Naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas