Adakavo socialinių paslaugų namai

Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

Adakavo socialinių paslaugų namai - Gyvenk geriau! Mes tuo pasirūpinsime!

XVII – asis tarptautinis specialiųjų poreikių asmenų „Nuostabiųjų teatrų festivalis“

2019-09-30

Tradiciškai, kaip kasmet taip pat ir šiemet, rugsėjo 14 – 20 dienomis Lenkijoje, Tčevo mieste vyko XVII – asis tarptautinis specialiųjų poreikių asmenų  „Nuostabiųjų teatrų festivalis“. Tai vienas didžiausių renginių, kurį organizuoja Specialiojo ugdymo centras Tčeve. Šio unikalaus festivalio metu Adakavo socialinių paslaugų gyventojai ir darbuotojai turi galimybę pasirodyti profesionalioje scenoje, pantomimos pagalba perteikti emocijas, džiaugsmus ir rūpesčius. „Nuostabiųjų teatrų festivalį“ globoja UNICEF organizacija, Lenkijos Respublikos švietimo ir kultūros ministerijos, Pamario vaivadijos, Tčevo apskrities bei Tčevo miesto administracijos, įvairios neįgaliųjų organizacijos. Šis renginys sukviečia kompleksinę negalią turinčių žmonių grupes su pasirodymais iš įvairių pasaulio šalių. Šiemet festivalyje dalyvavo 28 kolektyvai.

Adakavo socialinių paslaugų pantomimos teatro grupė „Skudurinė Onutė“ festivalyje pristatė spektaklį „Meilės simfonija“. Spektakliu norėjo atkreipti žiūrovų dėmesį į XXI amžiaus problemą-gyvenimą virtualiame pasaulyje. Pagrindinė spektaklio mintis, kad informacinės technologijos yra svarbiau už šalia esančius tikrus žmones.

Visa Adakavo socialinių paslaugų namų bendruomenė nori padėkoti aktoriams: Edvardui Gasinskui, Žanetai Tendziagolskytei, Alionai Dikovai, Antanui Sapronaičiui, Daivai Lionaitei, Nerijui Juzėnui, Gyčiui Kontrimui ir Ramūnui Juciui už gražų pasirodymą. Aktoriai ir darbuotojai dėkoja Adakavo socialinių paslaugų namų direktorei Kristinai Anulienei už suteiktą galimybę dalyvauti tarptautiniame festivalyje. Nuoširdus ačiū visiems Adakavo socialinių paslaugų namų darbuotojams ypač Reginai Gudavičienei, Sauliui Rasickui, lydėjusiems ir kartu gyvenusiems visą išvykos laikotarpį, taip pat Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos padaliniui prisidėjusiems mintimis, idėjomis, darbu bei organizaciniais reikalais, kad gyventojai galėtų išvykti ir dalyvauti renginyje.

 Už ilgametį bendradarbiavimą ir tarpininkavimą su festivalio organizatoriais dėkojame Tauragės savivaldybei, ypač socialinės paramos skyriaus vyr. specialistei Zofijai Vasiliauskienei.

Direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Asta Šlepavičienė

Kategorija: Naujienos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas